• Piknik rodzinny 2023

• Nowa galeria Piknik rodzinny 2023 została dodana do albumu fotograficznego

26 maja 2023 r. z inicjatywy Rady Rodziców na terenie naszej szkoły odbył się piknik rodzinny. Dzieci z przedszkola i szkoły zaprezentowały program artystyczny przygotowany na tę okazję dla swoich rodziców. Były piękne tańce, wiersze, inscenizacje. Dzieci zaśpiewały też wiele piosenek, wśród których nie zabrakło utworu w języku angielskim pt. "You are my sunshine". Po występach pociechy wręczyły Rodzicom przygotowane z pod kierunkiem wychowawczyń upominki.  Następnie świetnie się bawiły korzystając z licznych atrakcji przygotowanych przez Rodziców np.: malowania twarzy, zabaw na dmuchanym placu zabaw, dyscyplin sportowo - ruchowych z udziałem strażaków. Całość okarsiły pyszne przekąski i napoje. To był wspaniały rodzinny czas.

• Z wizytą w pozowickiej bibliotece

• Nowa galeria Z wizytą w pozowickiej bibliotece została dodana do albumu fotograficznego

Tydzień bibliotek obchodzony w naszej gminie zainspirował nas do odwiedzenia naszej lokalnej biblioteki w Pozowicach. Każdy uczeń zabrał ze sobą ulubioną książeczkę i opowiedział o niej Pani bibliotekarce oraz kolegom i koleżankom. Nie zabrakło dobrej zabawy: quizów, krzyżówek, zabaw twórczych z książeczką w roli głównej. Pani Ania zachęciła uczniów do założenia kart bibliotecznych i korzystania z księgozbioru. Dzieci dostały też słodkie upominki na zakończenie spotkania.

• Zaproszenie na Dzień Rodziny

• Uczniowie Szkoły Podstawowej

im. Oskara Kolberga w Pozowicach wraz

z Radą Rodziców, Dyrektorem Szkoły,

Gronem Pedagogicznym i Pracownikami , serdecznie zapraszają na

Dzień Rodziny

26 maja 2023 roku na godz. 14:00

• Wizyta mobilnego oceanarium

• Nowa galeria Wizyta mobilnego oceanarium została dodana do albumu fotograficznego

12 maja do naszej szkoły zawitało mobilne oceanarium. Dzieci miały okazję obejrzeć film animowany przedstawiający przygody podwodnych stworzeń. Po zakończeniu projekcji wzięły udział w sesji fotograficznej.